Ekim 2009

8Herkese Merhaba,

İş’te Sağlık ekibi olarak, öncelikle tüm okuyucularımıza ve dergimize katkıda bulunan herkese teşekkür etmek istiyoruz. Yenilenen yüzümüzle sizlere Merhaba! dediğimiz 7. sayımız, dergimizi okuyan herkes tarafından oldukça beğenildi ve ilgi gördü.

Aldığımız bu pozitif etkilerle beraber 8. sayımızı da yine büyük bir titizlik ve heyecanla hazırladık. İş güvenliği-sağlığı ve çevre konularında gündemi takip eden yazılar, sektörden haberler,  birbirinden değerli uzmanlarımızın kaleme aldığı yazılar ve daha pek çok konuyu bir arada bulabileceğiniz yeni bir İş’te Sağlık’la siz değerli okuyucularımızla buluştuk. 

Sadece iş sağlığı-güvenliği ve çevreyle ilgili alanlarda çalışanların değil; bu konulara ilgi duyan, araştıran, merak eden, çözüm üretmek isteyen herkesin okuyabileceği bir dergi İş’te Sağlık. Bu nedenle siz okuyucularımızın fikirleri ve değerlendirmeleri bizim için çok önemli. 

Dergimizde değerlendirilmesini istediğiniz konu ya da projenizi bizimle paylaşabileceğinizi yinelemek isteriz. Aynı zamanda, okuyucularımız olarak dergimizle ilgili yorumlarınızı da bizlere iletebilirsiniz. 

Bizler, her yeni sayımızla sektörün nabzını tutmaya ve sektördeki gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Hastalık ve kazalardan uzak, sağlıklı ve mutlu günler geçirmeniz dileğiyle…

Yeni sayımızda görüşmek üzere…

Sevgiyle ve Hoşçakalın …

1 Mesleksel Kanserler Artıyor
2 En Tehlikeli İkinci Sektör: Tarım
3 İş yerinde kazalara karşı Doğru Beslenme
4 Japonya ve Kanada’ya dur denecek...
5 Çevre kirliliğinin baş aktörleri Fabrikalar
6 İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimleri Yönetmeliği