Temmuz 2009

7Yenilenen yüzümüzle... Merhaba!

İşçi sağlığı ve güvenliğini gözeten ve bu konuda tüm okurlarımızı bilgilendirmeyi amaç edinen İş’te Sağlık dergimizin 7. sayısında sizlerle yeniden buluşuyoruz. Bu yeni sayımızda sizlerin de çok iyi fark edebileceği gibi yepyeni bir yüzle karşınıza çıkıyoruz.

Gerek içerik gerek görsel açıdan daha dolu ve modern bir dergi olarak sizlerle buluşmanın kıvancı içindeyiz. Dergimizi bu yeni çehresi ile de beğeneceğinizi umuyor, bu konuda siz değerli okuyucularımızın görüşlerini bekliyoruz. Dileriz elinizde bulunan bu dergiyi okurken siz de bizim kadar zevk alırsınız.

Bugüne kadar uzman kadromuzla hazırladığımız iş sağlığı, güvenliği ve çevre konularında sizleri bilgilendiren ve haberdar eden dergimiz, bundan sonra yeni çehresi ve genişletilmiş kadrosu ile yine aynı heyecanla ve bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerle sizlere ulaşmaya devam edecek. Her yeni sayımızda okumaktan zevk alacağınız farklı konu ve konuklarla sizlerle buluşacak ve sorunlarımıza birlikte çözüm yolları arayacağız.

Yeni yüzümüzle bu ilk sayımızda sizler için özel dosya konumuz, uzman makalelerimiz, röportaj konuğumuz, iş sağlığı ve çevre konularıyla ilgili haberler, gelişmeler ve daha pek çok konunun yer aldığı dopdolu bir İş’te Sağlık sayısı hazırladık. 

Çalışan kesimimize faydası dokunacak her türlü plan, proje ve haberi dergimizde sizlerle paylaşmak istediğimizi bir kez daha belirtir, bu konuda görüş ve düşüncelerinizi bizlere iletmenizi rica ederiz.

Hastalık ve sakatlıkların yüzlerimizi karartmayacağı, güvenli, sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle…

Bir sonraki sayımızda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…

1 Eski araba lastikleri yol oluyor
2 Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi
3 Yenilenebilir Enerji
4 Çocuk ve Ergenlerde Kaygı Bozuklukları
5 Ağır ve Tehlikeli İşlerde Mesleki Eğitim Zorunluluğu
6 İş Sağlığı ve İş Güvenliğiyle Boya Sanayii
7 Türkiye’de Kadınlar İçin Saygın İş İmkânları Sağlanması Yoluyla Kadın İstihdamını Artırmaya Yönelik ILO Projesi